Декілька слів про мене

Вітаю на моєму блозі! Мене звати Конрад Швірські і уже на протязі багатьох років моє життя тісно пов’язане з енергетикою, оптимізацією виробництва енергії та передусім ІТ-технологіями для енергетики, газу і промисловості.

Починаючи з 1995 року виконуюю функцію президента холдингу Transition Technologies S.A. Компанія ТТ S.A. займається створенням найбільш передового програмного забезпечення, впровадженням систем промислової автоматизації та науково-дослідницькою діяльністю.

На моєму рахунку десятки дослідницьких робіт на тему впроваджень на електростанціях у Польщі, США та Азії, чимало польських і світових патентів, наукові нагороди. Також я автор численних статей і наукових робіт.

Додаткова діяльність:

Професор факультету енергетики та і аерокосмічних технологій Варшавської політехніки. Веду активну міжнародну співпрацю з КПІ ім. Ігоря Сікорського, підтримуючи стратегічні ініціативи спрамовані на розвиткок галузі. Одним із найважливіших кроків для обох  університетів у 2019 році має стати спільна підготовка майбутніх висококваліфікованих спеціалістів-енергетиків, інженерів з авіабудування та фахівців з космічних технологій.

Разом — Польща і Україна